בלוג

שם הפרויקט: קונטרופ שלב ב

שם מנהל הפרויקט: דרור קציר

פרויקט משרדי חברת קונטרופ ממוקמים באזור התעשייה הוד השרון, פארק התעשיות אשטרום,  שטח קומת הפרויקט כ- 1500 מ"ר בקומת קרקע ו 80 מ"ר בחניון תת קרקעי.

זהו פרויקט מאתגר אשר מכיל בתכולת העבודה פרויקט ייחודי אשר על אף שטחו הקטן הצריך פעולות ומשאבים רבים הקפדה ועמידה בסטנדרטיים מחמירים.

למעשה פרויקט זה הוא המשך עבודות חדשות למבנה נוסף אותו ביצעה חברתנו לפני כשנתיים לאור התרחבות פעילות החברה, לכן לוחות הזמנים של הפרויקט היו צפופים ובמהלך העבודות בוצעו שינויים מהותיים בתכולת העבודה תוך כדי עמידה ביעדי הביצוע.

הנהלת החברה העתיקה את מקום מושבה למבנה החדש אשר כולל עשרות משרדים, חדרי ישיבות, מטבחון ומטבח עם מקומות ישיבה, בנוסף לזאת חדרי שירותים נשים וגברים. כלל המשרדים מחולקים באמצעות מערכת מחיצות מודולארית בזיגוג בודד.

במסגרת הפרויקט בוצעו עבודות הריסה ופינוי במרבית האזורים בקומה ולאחר מכן בינוי עפ"י תכניות ביצוע. כחלק מהנחיות והגדרות הפרויקט  יש לשמור על יח' מ"א ולבצע חידוש והתקנה עפ"י תוואי חדש תוך כדי התמודדות עם מצב קיים אשר חייב התאמות רבות.

היה צורך לשמר את ארונות החשמל ולבצע התאמות במערכת החשמל לאפיון דרישת הלקוח. בנוסף בפרויקט היה צורך לחבר את תשתיות תקשורת המבנה עם מבנה נוסף תוך כדי ביצוע עבודות תשתית תת קרקעיות ולהימנע מפגיעה בתשתיות קיימות, אשר בוצעו בהצלחה.

הפרויקט מאופיין בקווים נקיים, בשילוב צבע לבן בקירות ומערכת מחיצות צבעונית, גופי תאורה שקועים ותלויים ושמירה על אחידות עיצובית במרבית האזורים בזהה למבנה האחר שבוצע.

העבודות בקומת החניון היו מורכבות ביותר לאור מגבלות השטח ואפיון העבודה תוך כדי שמירה והקפדה על כלל הנחיות היועצים והמתכננים.

שלב אחרון בפרויקט הינו אישור המערכות והעבודות על ידי מכון התקנים, כלל הבדיקות עברו בהצלחה וקיבלנו את כלל האישורים הרלוונטיים לאכלוס המבנה.

בפרויקט זה לקחו חלק אנשים רבים וטובים אשר הביאו להצלחת הפרויקט. הפרויקט לווה ע"י פיקוח צמוד מטעם המזמין, מנהל עבודה ומנהל פרויקט מטעם חברתנו. עשינו מאמצים רבים לבצע את כלל הבקשות והשינויים שביקש המזמין ליישם.

גם לאחר האכלוס אנו ממשיכים ללוות את הלקוח ולתת מענה ושירות מהיר לפניותיו.

כמנהל הפרויקט נהניתי לבצע את הפרויקט על אף כל הקשיים והאתגרים ושמירה על קשר הדוק עם הלקוח והמפקח מטעמו.