בלוג

שם הפרויקט: טלדור

שם מנהל הפרויקט: דודי אלמגור

פרויקט משרדיי "טלדור" במרכז עזריאלי חולון בקומות 5-6, בשטח כולל של כ7000 מ"ר. התחייבנו לסיים את הפרויקט תוך שלושה וחצי חודשים, על מנת לאפשר את פינוי הבניין הישן של החברה בפתח תקווה.

הפרויקט התאפיין באזוריי "OPEN SPACE", אזור הנהלה עם צפיפות רבה של משרדים סגורים ואזור תקשורת וביטחון. חברת "טלדור" מספקת שירותים למשרדיי ממשלה, לכן נדרש למגן חדרים המוגדרים ברמת סיווג גבוהה בלוחות פח בעובדי של 5 מ"מ משני צידיי המחיצה.
העבודה בוצעה ע"י צוות מסגרים גדול, כולל ביצוע מערכת יניקת ופינוי עשן בזמן הריתוכים אל מחוץ לבניין, באולם התקשורת בשטח של כ300 מ"ר בקומה שישית ביצענו חיזוקים לרצפת הבטון על מנת לאפשר את העמסת הרצפה בארונות תקשורת.
הביצוע כלל תכנון, ייצור והתקנה בתקופת זמן של חודש ימים בלבד, על מנת לאפשר ליתר בעליי המקצוע לבצע את עבודתם ולמסור את חדר התקשורת לפניי יתר הפרויקט.
בנוסף, ניסרנו את רצפת הלוח"דים על מנת ליצור חדר מדרגות שיחבר בין שתי הקומות ללא צורך לצאת לשטחים הציבוריים ולעבור מקומה לקומה. בצמוד למדרגות ביצענו קונסטרוקציה כבדה לטובת נשיאת מחיצות רצפה תקרה אקוסטיות ניידות בחדריי הדרכה.

הפרויקט כלל עבודה מאומצת, לילות, ערביי חג. בחודש האחרון לפרויקט עבדנו במתכונת של 24/7 ע"מ לסיים את כל המשימות בזמן. מספר העובדים עמד על כ140 עובדים בממוצע כמעט בכל זמן נתון. הלוגיסטיקה בבניין הייתה מורכבת ביותר, כדי להכניס לקומה אלמנטים ארוכים נאצלנו לפרק קירות מסך ולהרכיבם בחזרה עם סיום הפרויקט.